Przypominam, że jest to blog charytatywny, dedykowany dzielnej i pięknej Paulinie Pruskiej walczącej z nowotworem.


niedziela, 21 lutego 2010

SENSACYJNE NAGRANIE HOŁDYSA !

Sensacyjny, nieznany zapis nagrania przedpróbowego! Hołdys nagrywa piosenkę przed kamerą video i opowiada co z nią zrobi na próbie z zespołem T.Love. Nagranie wysyła mailem do Muńka Staszczyka i Magilli i zespół T.Love rozpoczyna próby. Po kilku dniach Hołdys przyjeżdża i wspólnie szlifują piosenkę do końca.

Dwa dni później utwór wywołuje owację na widowni podczas koncertu w "Stodole".
NAJWAŻNIEJSZE:
24 lutego utwor KUBA zostanie oficjalnie nagrany przez ten sam skład. To pierwsze własne nagranie Hołdysa w Polsce od wielu lat.

HOWGH!

Kliknij tu i dowiedz się dlaczego ten blog powstał.
A potem wsyp parę grosików na to konto:
96 2130 0004 2001 0299 9993 0007
Fundacja Świętego Mikołaja
ul. Przesmyckiego 40, 05-500 Piaseczno
Dopisek: "Na leczenie i rehabilitację Pauliny Pruskiej"

7 komentarzy:

 1. Oj,ja też pamiętam Kubę jak przychodził na Ogrodową i Twój żal jak wyjechał z Polski.Piosenka jest przepiękna.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak zacząłem zaglądać na tego bloga, to pomyślałem sobie, że trzeba poznać Gościa. Kupiłem dwie płyty (I Ching, Świnie) i powiem szczerze, że zrobiły na mnie wrażenie. Wcześniej jakoś nie miałem okazji słuchać. Na koncercie pewnie się nie pojawię, choć kusi mnie. Może będzie z tego jakaś płyta, fajnie by było, choćby zapis koncertu. Dobrze się słucha tego utworu. Sam nie wiem jakie emocje we mnie wywołuje, na pewno jednak pozytywnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. "omijali tyłem" może ļędzie lepiej

  OdpowiedzUsuń
 4. dziwne jakies to granie i po co te bluzganie mnie to nie bawi:(

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękna piosenka!.... Kupię ją i będę słuchać na okrągło,jak zawsze, kiedy coś mi się spodoba, mam nadzieję, że będzie ten akordeon. Dojrzewałam słuchając Perfectu, dziękuję za tę muzykę. Do dziś pamiętam, gdzie byłam w momencie, gdy dowiedziałam się, że odszedł Pan z Perfektu. Pozdrawiam serdecznie, jeszcze raz to samo poproszę!

  OdpowiedzUsuń
 6. Czekam na więcej; właśnie zaczęłam się uczyć gry na gitarze-marzenie od lat; na razie początki ciężkie; takie nagrania, że tak powiem, instruktażowe;> dają pozytywnego kopa. A story tej piosenki na 6. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzisiaj rano mój mąż powiedział, żebym przestała straszyć i w końcu wyjechała, bo on nie może już dłużej słuchać mojego śpiewu. Nie wiem o co mu chodzi, chyba nie o to, że na okrągło nucę "Kubę"...

  OdpowiedzUsuń