Przypominam, że jest to blog charytatywny, dedykowany dzielnej i pięknej Paulinie Pruskiej walczącej z nowotworem.


czwartek, 12 listopada 2009

Uwaga... uwaga... uwaga!!!

NIEBAWEM SUPERAUKCJA SUPER ZIPPO!
TAKIEJ ZAPALNICZKI JESZCZE NIE BYŁO ... NA ŚWIECIE!
ZA DWA-TRZY DNI.
MUSZĘ WAS POTRZYMAĆ W NAPIĘCIU :)

Pozdrówka.
Z.

Oczywiście dochód z aukcji bezlitośnie śmignie na konto Pauliny, przed którą kolejne wyjazdy do USA i walka z resztkami suknisynka o ksywie Śmieć.

Kliknij tu i dowiedz się dlaczego ten blog powstał.
A potem wsyp parę grosików na to konto:
96 2130 0004 2001 0299 9993 0007
Fundacja Świętego Mikołaja
ul. Przesmyckiego 40, 05-500 Piaseczno
Dopisek: "Na leczenie i rehabilitację Pauliny Pruskiej"

4 komentarze:

 1. Mniemam, że synowa się uporała?
  Było ją wstawić ze dwa tygodnie wcześniej, na ZippoZlocie zrobiłaby furorę! Kto wie, może nawet zdobyłaby tytuł Najładniejszej?
  A propos - poznałem gościa, który wylicytował Anitę i Czesława. Świetny gość! Tylko pecha miał, bo na zlocie pierdyknęła mu skrzynia w samochodzie, co nazwy nie powiem, bo się brzydko kojarzy (dla dociekliwych- nazwę tego organu można często spotkać na murach w nieortograficznej pisowni przez H, a końcówka słowa to "-uj". Dopełnieniem nazwy marki samochodu będzie tedy w moim skojarzeniu "-daj". Mam nadzieję, że nie zdradziłem zbyt wiele.).
  Tak więc czekamy z niecierpliwością :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Panie Zbyszku, to będzie hołd (nomen omen )
  ;)
  Posłużę się tu fragmentem z mojego własnego bloga, żeby się nadmiernie nie męczyć.
  "Bardzo dobrze zdaję sobie sprawę z tego, że oglądanie tvn24 to jest obciach wielowymiarowy, bo to tabloid nad tabloidami, po prostu tabloidissimus. A jednak jest taki jeden program tamże, który staram się zaliczyć, o ile nie zapomnę lub nie przysnę. To „Drugie śniadanie mistrzów”. I to tylko ze względu na Zbigniewa Hołdysa, o ile się tam pojawi. Właściwie nie zdarzyło się, żebym nie zgodziła się z wypowiadanymi przez niego opiniami, obojętnie, czy dotyczą sprawy Polańskiego, wyborów prezydenckich, czy okręgów jednomandatowych, jako niespełnionej obietnicy wyborczej PO.
  Hołdys to człowiek inteligentny, dodatkowo mądry, co nie zawsze idzie w parze, sprawnie się wysławiający i jako chyba jedyny je w trakcie tego śniadania, co ja wysoko cenię, jako wyższą formę zachowania się przy zastawionym stole. Formą niższą zachowania jest bowiem pieprzenie bez sensu, co niestety zdarza się przy stole często i to nie tylko przy tym. Choć akurat nie dziś, trzeba oddać sprawiedliwość."
  Każdy normalny człowiek potrzebuje pochwał i pieszczot bezinteresownych, a Pan sobie zasłużył.
  Miłego niedzielnego śniadania, numer nie ma znaczenia.
  P.S. Za opinie nie przepraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ulala! No, to teraz każę żonie kupić jakieś pączki na 3-cie śniadanie.
  Dzięki wielkie za niezasłużone słowa :)

  Z.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zbychu, szczęśliwie ożyłem po za długim nieBYĆe. Sumka za chwilę przefrunie do skrzynki Paulinki. Gratuluję i Podziwiam Twoje Postawy i Poglądy z oddali. Widzę, że dochowujesz wierności Zwierzętom Pociągowym. Będzie SUPER!!!
  Pzdr WAS.
  eMKA

  OdpowiedzUsuń