Przypominam, że jest to blog charytatywny, dedykowany dzielnej i pięknej Paulinie Pruskiej walczącej z nowotworem.


środa, 16 grudnia 2009

UWAGA!!! ŚWIĄTECZNY ATAK SZAŁU!!!


ZIPPO JANUSZA GAJOSA JEST JUŻ NA ALLEGRO!!!
Najpierw słowo wstępu: JANUSZ GAJOS JEST GENIALNYM AKTOREM. NAJWIĘKSZYM. JEST FE-NO-ME-NEM. Koniec.

Niech was nie zmyli ta fotka Jacka Nicholsona, aktora być może równie dobrego co Janusz. To Mega-Giga-Zippo ma możliwość zmieniania fotek codziennie! Jest otulone w unikalny i jedyny na świecie srebrny podstawek-postumencik (wykonała genialna Kornelia Muras - szapoba! Kornelię opiszemy bardziej w piątek), jest podpisane przez Janusza Gajosa OSOBIŚCIE niezmywalnym flamastero - ja, Hołdys sam osobiście odbierałem autograf w Teatrze Narodowym wczoraj o godz. 14:03, zaraz po próbie znakomitego spektaklu Harolda Pntera "Kolekcja".

Do boju! Rozniecajcie wieści, biegajcie z wićmi, (viciami), plotkujcie, hałasujcie w necie - bo warto. Az strach pomyśleć jaką kasę to Zippo zgarnie!.... Brrrr... Musowy rekordzik.

Oka.

Kliknijcie w tę fotkę wyżej, albo TUTUTUTUTU i już będziecie na aukcji wprawdzie bez młotka, ale z bijącym sercem.

Najbardziej sensacyjna aukcja przedświąteczna właśnie się zaczęła.

Tadam!

Z.

Januszu, Mistrzu nad Mistrze. Dzięki ci wielkie za serce, ktorego masz w nadmiarze dla wszystkich potrzebujących. Pamiętaj, że jeśli kiedykolwiek będziesz w kłopocie, to gwizdnij (dwa krótkie i jeden długi), a w jednej chwili zlecimy się całą szajką nerwowych ludzi i wiesz co zrobimy twojemu wrogowi. No.

Cały dochód z Zippo znów idzie na Paulę, jestem monotematyczny. Pau za kilkanaście dni leci do Bostonu, być może po kolejną porcję kosztownego leczenia. Jeśli okaze się, że wyzdrowiała - kasa spłynie na kolejnego potrzebującego, spoczko. Wszystko w rękach Fundacji Św. Mikołaja. A takze wszystkich znanych nam i nieznanych Bogów.

* * *

Kliknij tu i dowiedz się dlaczego ten blog powstał.
A potem wsyp parę grosików na to konto:
96 2130 0004 2001 0299 9993 0007
Fundacja Świętego Mikołaja
ul. Przesmyckiego 40, 05-500 Piaseczno
Dopisek: "Na leczenie i rehabilitację Pauliny Pruskiej"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz