Przypominam, że jest to blog charytatywny, dedykowany dzielnej i pięknej Paulinie Pruskiej walczącej z nowotworem.


poniedziałek, 11 stycznia 2010

Odwiedzilimy naszych friendów w Reytanie!

Tym razem nie na wielką scenę pod Pałacem, ale do zwykłego liceum postawiliśmy wpaść - Tytus, Nelka i ja. Niezapowiedziani. Wiedzieliśmy, że w ramach Orkiestry w liceum Reytana na Wiktorskiej zagra kapela Altertime, czyli chłopaki, które nam spontanicznie pomagają postawić klub Chwila na nogi.

Jest już po imprezie i wiem, że... zagrają w Chwili!!! Otworzą cykl amatorskich kapel, który będzie nam szarpał nerwy w klubie w każdy poniedziałek. Krwawy Poniedziałek - tak będę rekomendował Mr.Tito, żeby się to nazywało.

Jest mnóstwo kapel, które nie mają gdzie zagrać. Błąkają się po piwnicach i studniówkach, żebrzą o kawałek sceny i są gonione za wygląd, za hałas, za teksty piosenek, za same nazwy.
A ja wiem, że z niektórych z nich kiedyś wyrosną potężne megazespoły, bo tak się to zawsze dzieje.
Poniedziałki im oddamy :) Naszą scenę cudną, nasze reflektorki, nasze mikrofoniki, nasze wkurwienie, jak nie nastrojągitar. Niech przypierdzielą i wydrapią sukces na naszej drwenianej podłodze OSD!

* * *
Altertime poderwali ludzi do tańca pogo i pojechali ostro, choć dla niektórych muzyków był to w ogóle pierwszy koncert w życiu! Popatrzcie sami - oto migi z mojej komóry!Elegancki czadzik :)

No to WAŻNY LOS KOMUNIKADOS:
Inne kapelkI, które chcą pójść w ślady Aftertime i doskrobać się do zagrania w Chwili muszą wysłać zgłoszenia do Kwazara -
kwazar@holdys.pl i muszą dołączyć tam swoje jedno mp3 (nie więcej, bo kosz czeka!) oraz fotkę. Dodatkowo ewentualmą linki do youtube, myspace czy gdzie tam macie siedlisko. Bez tego Kwazar nawet palcem nie kiwnie w Waszym kierunku i nie uzyskacie prawa wjazdu!

Jasne?

Narka nerka nurka i norka -

Z.

A teraz dotknij dłonią własnych ust, dmuchnij i wyślij całusa w stronę Bostonu. Inaczej niech cię piekło najstraszniejsze z Dodą i Behemothem w środku pochłonie.

Kliknij tu i dowiedz się dlaczego ten blog powstał.
A potem wsyp parę grosików na to konto:
96 2130 0004 2001 0299 9993 0007
Fundacja Świętego Mikołaja
ul. Przesmyckiego 40, 05-500 Piaseczno
Dopisek: "Na leczenie i rehabilitację Pauliny Pruskiej"

4 komentarze:

  1. ...czy to jest naprawde blog Zbyszka Holdysa ????????

    OdpowiedzUsuń
  2. ...no nie! To w szoku jestem :)...od 2 lat na okraglo slucham "Stalkera":)
    Pozdrawiam
    ...fanklub na zachodnich rubiezach UE :)...oddzial we wsi Cloyne!

    OdpowiedzUsuń