Przypominam, że jest to blog charytatywny, dedykowany dzielnej i pięknej Paulinie Pruskiej walczącej z nowotworem.


piątek, 30 października 2009

Superimpra w Mono!

Powitanie Pau, które zorganizował Mateo Damięcki i Mono Bar. Wspaniała prywatka dla 300 ludziów. Na fociarce Tytus i PauPau. I znaczki antyraka.

2 komentarze:

 1. nie jestem fanem Pańskiej muzyki, bo zwyczajnie jej nigdy nie słyszałem (mam dopiero 24 lata), lecz co do Pana osoby i tego jak buduje Pan zdania, jaki ma Pan pogląd i ogląd na różne tematy oraz jak potrafi Pan argumentować i kontrargumentować to wszystko, naprawdę jest jakby swoistą "muzyką", którą dobrze się słucha, gdy widzę Pana w różnych programach w TV. fajnie by w ogóle było gdyby miał Pan swój własny, autorski program w telewizji, gdyż przykładowo Pański ostatni filmik o Jacksonie był kapitalny - "ja chcę więcej", że tak powiem...

  ps.

  music is dead.

  OdpowiedzUsuń
 2. O, widzisz, HoGu? (Skrót od Hołdys Guru). To jest głos za tym, że masz coś do powiedzenia nie tylko strunami głosowymi. Czyliże jest nas co najmniej siedmioro osób :)
  A MłotWojenny jest dla mnie kolejną generacją Tytusa: - Tata, ja nie wierzę, że jesteś muzykiem!
  Warhammer - skrzyknij kumpli i niech zaatakują komentarzami tego bloga. Pokażmy, ile osób chce usłyszeć Ho na żywca, nawet krótko, za to z ogniem!

  A Paulina wygląda kwitnąco...

  OdpowiedzUsuń