Przypominam, że jest to blog charytatywny, dedykowany dzielnej i pięknej Paulinie Pruskiej walczącej z nowotworem.


niedziela, 6 września 2009

Piękne Zippo od Lippy na Allegro!

Taka pomoc to jest jeden z najpiękniejszych gestów w krótkiej historii naszej zadymki. Popatrzcie na tę fotografię i czytajcie:

Tomek "Lippa" Lipiński , znany mieszkańcom niniejszego blega jako "Manager Pana Pi" (ostatnia zaś xywa "Amazon") po operacji usunięcia nowotworu wrócił do domu i z domu przysłał następującego maila:

"Jeśli można to tak: nie jestem nikim znanym, więc filmik ze mną Pauli nie pomoże. Ale uwaga! Jestem jednym z największych fanów Stonesów w Polsce! Do tego stwierdzenia upoważniają mnie trzy stwierdzenia: 198 cm wzrostu, obecność na 6-ciu koncertach i... tata relegowany z uczelni za granie Red Little Rooster.

Jedną z cenniejszych rzeczy które posiadam jest zapalniczka Zippo z logo w/w zespołu - otrzymałem ją od narzeczonej na etapie chodzenia. Proszę o info jak i gdzie ją sprzedać coby uzbierać to co brakuje. PZDR. Tom"

Wiadomo jak: na Allegro!
Wstawiam w niedzielę, start będzie za 1 zł! :)
(Jak znam fanomaniaków zippo - będziemy świadkami jatki.)

Uroda gestu Tomka polega na tym, że Paula kilka dni temu trzymała za niego kciuki (w USA są to finger crossed czyli takie coś, jak to na zdjęciu po lewej) w związku z jego operką.

Teraz Tomek oddaje swoją dobrą energię Pauli w postaci pamiątki, którą wstawia na aukcję.
Piękne, nie?
Ok. Niech ta zapalnica świeci zwycięzcy aukcji dłużej, niż istnieją Stonesi! :)

TUTUTUTU jest link do aukcji. Zapalnicę fizycznie jest nadal u Tomka, on ją zwycięzcy wyśle osobiście, sprzęt ma ok. 10 lat i nie ma żadnych śladów zniszczeń, bo używana była sporadycznie.

Z.

PS
Tu macie ów kawałek Stonsów, za którego granie staruszek Tomka wylecial ze szkoły, Little Red Rooster. Jest rok 1964 i jeszcze klipów nie ma, a tu...

Kliknij tu i dowiedz się dlaczego ten blog powstał.
A potem wsyp parę grosików na to konto:
96 2130 0004 2001 0299 9993 0007
Fundacja Świętego Mikołaja
ul. Przesmyckiego 40, 05-500 Piaseczno
Dopisek: "Na leczenie i rehabilitację Pauliny Pruskiej"

3 komentarze:

 1. Moja paczka licealna szalała na punkcie Stonsów. Identyfikatorami naszej klasy na studniówce był ten "języczek" (aż się grono pedagogiczne obruszyło-myślało, że to na nie-haha).
  Zapalniczka Pana Tomka, Paula na tle okien, tysiące złotówek płynących jak strumyczek, Pana blog...i jak tu nie zaśpiewać: "...Nikt mi nie powie, wiem co mam robić...chciałbym być sobą,chciałbym być sobą wreszcie;chciałbym być sobą, chciałbym być sobą jeszcze..."
  Mam takie poczucie, że każdy , kto tu się pojawia wie co ma robić (nawet jeśli nie wie jak:))-idzie sobie za sercem:).pozdrawiam serdecznie.miłej niedzieli.magda

  OdpowiedzUsuń
 2. http://www.youtube.com/watch?v=Uz8nD2HFqeg

  Dumny :) Miłego oglądania.

  OdpowiedzUsuń
 3. W teledysku wykorzystano fragmenty filmu "Westerplatte".
  O Wiźnie nie ma filmu póki co.
  Polskich Termopil było cztery.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Polskie_Termopile
  Sabaton w poniedziałek 31 sierpnia grał na Bemowie, w amfiteatrze.
  I teraz najlepsze: amfiteatr leży przy ulicy Raginisa.
  Zippo pójdzie, nie ma bata :)

  Viciu Benzyniarz Fulik

  OdpowiedzUsuń