Przypominam, że jest to blog charytatywny, dedykowany dzielnej i pięknej Paulinie Pruskiej walczącej z nowotworem.


środa, 5 sierpnia 2009

Bez telewizji ani rusz.

Wiecie dobrze, że TVN wspiera Paulę ostro. Bez takiej podpórki nie dalibyśmy rady. Telewizja publiczna też stara się nam pomóc. Kiedy z ekranu o Pauli się mówi, pokazuje ją, ona sama mówi, artyści przysyłają filmidła, ja to wstawiam na blosia - to Paula dostaje szansę na życie. Cep jest bardziej skomplikowany niż powyższa zasada.

To video znalazłem w necie na stronie oficjalnej TVP1, dokładnie TU TU.
Możecie w nim zobaczyć wczorajszy kawałek "Kawy czy herbaty", kiedy Paula nawijała przez Skype. Wklejam go u siebie korzystając z grzeczności TVP.

Tak to było.

* * *
Na deser filmik, jaki nakręciłem komórą parę tygodni temu, jakos nie było okazji go wstawić wcześniej. Tuż po wywiadzie dla TVP Info postanowiłem przepytać w odwecie (hehe :) dziennikarkę Katarzynę Jaworską, która przygotowywała duży materiał o Paulencji. Szliśmy sobie ulicą Chłodną do naszych samochodów i gaworzyliśmy. Oto komórkowa wersja tego przesłuchania:


Takich zajawek i skrawków mam w komorze sporo, niestety zawsze są syfiastej jakości, bo taki mam sprzęt. Lada moment kupuję nowy, bo już dostaję kurwicy niekiedy. Póki co mam wytłumaczenie: gdybym to kiszkowate urządzenie posiadał w stanie wojennym - zostałbym królem podziemia i wszyscy by mi dziś salutowali. Więc dziękujmy losowi za to, co mamy. (Zapowiadam, że nową komórę będę nosił w skarpecie, jak gen. Hermaszewski. To moje największe odkrycie dizajnerskie ostatnich dni. Nie mam pytań! :)

Dotarło do mnie też sporo materiałów pisanych i drukowanych o tych, którzy wsparli naszą Blondynę w walce: dwie godziny temu natknąłem się na TOK FM i na stary egzemplarz Gazety Wyborczej. Wszystkim szapoba!

* * *

Ale dziś wieczorem załatwię Was czymś, czego nikt się nie spodziewa. Będzie to błysk dobrego smaku, wspaniałej serdecznosci, fantazyjnej pomysłowosci i ofiarnosci. Total w sensie total.

Pokażę wam jak wygląda najpiękniejszy, najcudowniejszy, najbardziej pomysłowy, mający najwięcej czadu oraz ładunku dobrej energii PREZENT. Mam na filmie, jak mi go wręczano. Kto, gdzie i co mi wręczył - możecie się zacząć wiercić.
REWELACJA.
Prawda, Pau? :)

Ha!

Z.

Brzdęk, trrrrrr..... Reszka! Myk do banku!

Kliknij tu i dowiedz się dlaczego ten blog powstał.
A potem wsyp parę grosików na to konto:
96 2130 0004 2001 0299 9993 0007
Fundacja Świętego Mikołaja
ul. Przesmyckiego 40, 05-500 Piaseczno
Dopisek: "Na leczenie i rehabilitację Pauliny Pruskiej"

2 komentarze:

  1. Panie Zbyszko, jeśli pan ma Clip z piosenki dzieci ulicy to proszę o umieszczenie na jutube. Nigdzie go nie ma:(

    OdpowiedzUsuń