Przypominam, że jest to blog charytatywny, dedykowany dzielnej i pięknej Paulinie Pruskiej walczącej z nowotworem.


niedziela, 30 sierpnia 2009

Pożar w LA. Daleko?


Nasza korespondentka blogowa z Los Angeles, Iza Kurczewska, prywatnie producentka i aktorka teatralna walcząca w teatrach Hollywood, przysłała krótki raport z pożarów w LA.

"ja jestem ok 20 mil od pozarow. pala sie zwykle strefy ktore juz kiedys plonely, bo pierwsze co wyrasta na pogorzeliskach to rosliny ktore maja jakis olej w sobie, ktory dziala jak substancja wybuchowa. zalecane jest dzisiaj nie wychodzenie z domu jesli ktos nie musi, bo tyle popiolu jest w powietrzu. znajomi ktorzy mieszkaja blizej strefy pozarowej mowia ze chodza w papierowych maskach bo dym i pyl dusi..."

Iza dostarczyła nam swego czasu trzy filmiczki z LA, jeden z Marilyn Monroe, drugi z plejadą gwiazd pod Teatrem Chińskim, trzeci z kalifornijskim rockerem Tannerem Hornem. Byłoby szkoda, gdyby spłonęła.

Z.

Kliknij tu i dowiedz się dlaczego ten blog powstał.
A potem wsyp parę grosików na to konto:
96 2130 0004 2001 0299 9993 0007
Fundacja Świętego Mikołaja
ul. Przesmyckiego 40, 05-500 Piaseczno
Dopisek: "Na leczenie i rehabilitację Pauliny Pruskiej"

1 komentarz:

  1. Phi... Gdyby Pan, Panie Zbigniewie, nawet słowem nie wspomniał, że Pani Iza Kurczewska to nasza rodaczka, to też bym to odgadł z zamieszczonej fotki bez trudu, wszak każdy na świecie wie, że Polki najbardziej uroczymi dziewczętami są i... basta!!!

    OdpowiedzUsuń